graphic & web designer

zvýšení návštěvnosti stránek (seo optimalizace)

Jak zvýšit návštěvnost webu a na své stránky nalákat potencionální zákazníky?

Jak se dostat ve vyhledávačích na přední příčky?

Pomocí SEO (Search Engine Optimalization). Což v praxi znamená optimalizaci jednotlivých webových stránek pomocí vhodných klíčových slov. Čím výše a častěji se Váš web objevuje ve výsledcích, tím více návštěvníků / zákazníků můžete z internetového vyhledávače získat. Je však potřeba analyzovat správná klíčová slova, která klienti na webu opravdu hledají. A poté sktrukturu a kód stránek upravit přesně podle těchto potřeb a zviditelnit tak webové stránky.

Díky správně nastavenému SEO vydrží uživatel na stránkách delší dobu. SEO přivádí zejména ty návštěvníky, kteří o Vaše stránky mají opravdu zájem.

Je však potřeba připravit se na to, že seo web marketing je dlouhodobý a konstantní proces úpravy webu, o to však trvalejší. U nového webu je to několikaměsíční práce k prvním úspěchům. Nicméně optimalizace by měla být nedílnou součástí tvorby webu.

Důležitý je také linkbuilding. Čím více stránek bude odkazovat na Váš web, tím v lepších pozicích se bude nacházet.

Analýza webu - jak zjistit návštěvnost stránek?

Pokud již nějakou dobu webové stránky máte, je vhodné analyzovat jejich návštěvnost. Tedy jací uživatelé na web chodí a odkud, zda při návštěvě Vašeho webu používají spíše počítač, tablet nebo mobilní telefon. Dále například které z podstránek na Vašem webu lákají návštěvníky nejvíce apod. Web poté můžete díky těmto znalostem upravit a vylepšit.


slovník pojmů
optimalizace webových stránek Plzeň

Potřebuji...