graphic & web designer

jednoduché webové stránky

Chytré řešení, pokud potřebujete „být na webu“, ale stačí Vám web jednoduchý, na kterém bude pár základních informací a fotek.

Vytvořila jsem pro Vás webové šablony, díky kterým bude realizace Vašeho webu cenově příznivější a rychlejší, než když web tvořím od nuly. Všechny šablony jsou za jednotnou cenu 7 700 Kč. Cena zahrnuje použití v rozsahu, v jakém je zde prezentována. Samozřejmostí je naplnění šablony Vámi dodaným obsahem (texty, fotky) a vyladění barev podle Vašeho firemního vizuálu. Cena dále zahrnuje základní nastavení SEO, indexaci stránek (slouží pro přirozené vyhledávání, aby Vás zákazníci na internetu našli) a nahrání webu na Vaši doménu.

Výhody hotové webové šablony:

  • cenu znáte dopředu,
  • web je rychle hotový,
  • máte na výběr z několika designů,
  • výsledek vidíte hned.

Design 1 Design 2 Design 3 Design 4

Pokud jsou webovky pro Vaše podnikání klíčové, doporučuji komplexní webové stránky.

Layout je možno dále rozšiřovat (například přidat více karet se službami, doplnit další podstránku a podobně). V tomto případě se pak k ceně šablony připočítává cena za další odvedenou práci v hodinové sazbě 600 Kč.

Cena neobsahuje platbu za doménu a webhosting. Můžete si vybrat libovolného poskytovatele dle Vašich preferencí. Jedná se zpravidla o roční platbu konkrétní webhostingové společnosti a částka se pohybuje okolo 1 000 - 1 500 Kč / rok.

Který design Vám padl do noty? Pokud potřebujete poradit, neváhejte mě kontaktovat.


slovník pojmů
jednoduché webové stránky

Potřebuji...